10016
Кал на яйця гельмінтів методом Parasep
час виконання: 1 день
Підготовка:
1. За 2-3 дні перед здачею потрібно скасувати прийом послаблюючих лікарських препаратів, а також медикаментів, що впливають на колір калу. Не можна використовувати ректальні свічки і клізми.
2. Кал збирається у одноразовий контейнер.

Ціль:

Виявлення наявності яєць гельмінтів у калі. Призначається з метою діагностики гельмінтозу при профілактичних оглядах; при оформленні санітарної книжки; при вступі до навчальних закладів та спортивних секцій; при оформленні на стаціонарне лікування, тощо.

Переваги методу:
1. PARАSEP - спеціальна одноразова пробірка, яка одночасно дозволяє лаборанту без додаткової очистки та спеціальних умов провести дослідження. Процес «підготовки» відбувається безпосередньо в самій пробірці завдяки розчиннику та фільтру високої щільності, який покращує чистоту/прозорість взірця, що забезпечує гарну видимість та дозволяє легко ідентифікувати паразитів.
2. Завдяки тому, що PARASEP передбачає забір значно меншої кількості взірця, зменшується ймовірність сплутати наявність поодиноких яєць глистів у калі, які транзиторно потрапили в кал пероральним шляхом. Водночас завдяки унікальному фільтру така невелика кількість взірця є достатньою для ідентифікування наявності яєць паразитів.
3. Такий ізольований процес забору та підготовки взірця мінімізує роль людського фактору та можливість помилки лаборанта.
Аналогів PARАSEP немає у світі. Розроблено та вироблено у Великобританії.