Забір крові коштує 40 грн – одноразова вплата до вартості обраних аналізів
Комплекси та нові Дослідження

(ЗАК, ЗАС, Глюкоза, Кал на яйця гельмінтів методом Parasep)

Холестерин, Тригліцериди, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, ІА

(білірубін, АСТ, АЛТ, ГГТ, ЛДГ, лужна фосфатаза, загальний білок, альбумін)

(сечовина, креатинін, сечова кислота)

(ТТГ, Т4 вільний, НвА1с, індекс інсулінорезистентності)

клінічні Дослідження
Лабораторні дослідження, метою яких є вивчення особливостей та фізико-хімічних властивостей біоматеріалу.
Об'єктом дослідження виступає кров, сеча, кал. Результати дослідження дозволяють лікарю значно звузити межі діагностичного пошуку, а також достовірно визначити характер і спрямованість патологічного процесу, що протікає.
сИСТЕМА ЗГОРТАННЯ КРОВІ
Механізм згортання крові дуже складний . Для його підтримки (зупинки кровотечі) в організмі одночасно функціонують дві протилежні системи: одна система розріджує кров, інша – згортає. Такі лабораторні аналізи, як коагулограма дозволяють відобразити стан цих процесів та оцінити динаміку їх перебігу.
біохіміЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Дослідження біохімічних показників крові є одним з найпоширеніших методів дослідження.
На основі відхилень показників від норми в цій групі аналізів лікар може отримати інформацію про функціональний стан внутрішніх органів пацієнта. Дані біохімічних досліджень використовуються для діагностики захворювань печінки, нирок, наднирників, підшлункової залози, серцево-судинних захворювань, виявлення анемії, ліпідного стану крові тощо. Перелік тестів для проведення дослідження призначає лікар. Частіше за все це: глюкоза, білірубін, загальний білок, холестерин, ревмопроби тощо.
Холестерин, Тригліцериди, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, ІА

(білірубін, АСТ, АЛТ, ГГТ, ЛДГ, лужна фосфатаза, загальний білок, альбумін)

(Креатин, Сечовина і Альбумін)

(сечовина, креатинін, сечова кислота)
ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

(поліморфізм 13910 С/Т гену МСМ6)

дІАГНОСТИКА АНЕМІЇ
Анемія - це патологічний порушення будови клітин крові, при якому концентрація гемоглобіну знижена. Одночасно знижується кількість еритроцитів. Анемія характеризується як вторинне захворювання і є симптомом інших недуг. Людина, що страждає анемією, повинна обов'язково пройти процедуру діагностики. При дослідженнях крові лікар зможе чітко зрозуміти загальний стан , визначити тип недокрів'я, дізнатися причини його появи.
ФУНКЦІя ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ
Щитоподібна залоза – одна з найважливіших залоз ендокринної секреції. Її тканина утворена численними пухирцями, що наповнені склоподібним колоїдом – йодовмісним білком тіреоглобуліном. Також вона містить багато йоду, з якого утворюються гормони тироксин (Т4) та трийодтиронін (Т3). Тироксин впливає на ріст тканин, обмін речовин і теплоутворення. Його посилене виділення супроводжується різкою активізацією обміну речовин.

ГОРМОНАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Аналізи крові на гормони (гормональні дослідження) показують роботу того чи іншого органу внутрішньої секреції. Гормони регулюють діяльність усього організму, їх недостача або надлишок можуть викликати безліч порушень у різних органах. Діагностика цукрового діабету, захворювань щитоподібної залози і наднирників, остеопорозу, порушень репродуктивної функції чоловіків та жінок – усі ці патології можуть бути діагностовані за результатам ендокринологічних досліджень.
ПРЕНАТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА
Скринінгові обстеження вагітних з метою оцінки ризику хромосомних аномалій плоду.
ВИЗНАЧЕННЯ ОНКОМАРКЕРІВ
Онкомаркери – білки, які обов'язково присутні в крові онкологічно хворих людей.
Вони з'являються в результаті розростання клітин ракової пухлини. Завдяки цьому виду дослідження можна визначити онкопроцес на ранній стадії або проводити контроль лікування. Існує багато видів онкомаркерів, проте для діагностики використовують не більше 20.
РЕА, Альфа-фетопротеїн, Бета-ХГЧ вільний, ПСА, СА 125, СА 19-9, СА 15-3, індекс Roma – це найпоширеніші онкомаркери.
ДІАГНОСТИКА ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ
Гепатит – гостре або хронічне дифузне запальне захворювання печінки різної етіології.
Гепатити мають схожу клінічну картину, але розрізняються причинами їх виникнення, шляхами інфікування, патологічними змінами в організмі та прогнозом для хворого. В даний час серед вірусних гепатитів виділяють 7 типів (А, В, С, D, Е, F, G) і безліч генотипів (підтипів).
TORCH (ТОРЧ)-ІНФЕКЦІЇ
TORCH-інфекціями називається група захворювань, здатних передаватись від матері до дитини внутрішньоутробно. Ці хвороби можуть викликати вроджені захворювання і дефекти. Такий аналіз зазвичай здається при комплексному обстеженні вагітної жінки. Він дозволяє визначити чотири види хвороб, які можуть інфікувати плід внутрішньоутробно: краснуха, герпес, токсоплазма, цитомегаловірус.
Дослідження Covid-19
Виявлення наявності вірусу в організмі, антитіл чи імунітету до захворювання
Інші інфекції
Якісна, комплексна, діагностика найпоширеніших інфекцій.

Здай аналіз та отримай результат вже за 30 хвилин!
ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини) методом ІФА

Виявлення 4 інфекційних захворювань таких як: ВІЛ, Гепатит С, Гепатит В та Сифіліс

ДІАГНОСТИКА УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ
Одиничні та комплексні дослідження на наявність найбільш поширених інфекцій, що передаються статевим шляхом: хламідії, кандиди, трихомонади, уреаплазми, мікоплазми, тощо.
АЛЕРГОДІАГНОСТИКА
Дослідження допомагає з'ясувати причину виникнення різних алергічних реакцій. Цей аналіз необхідно проводити за наявності наступних захворювань чи станів: поллінозів, бронхіальної астми, екзем, атопічного дерматиту, глистних інвазій, алергії на різні продукти харчування та ліки

IgE  загальний

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.

Визначення алергії на специфічні алергени.
МІКРОКУЛЬТУРАЛЬНА ДІАГНОСТИКА ПАТОГЕННОЇ ФЛОРИ
Аналізи для виявлення патогенної флори та визначення чутливості системами.
Папіломавірус
Дослідження біологічного матеріалу методом полімеразної ланцювогої реакції (ПЛР) для діагностики вірусу папіломи людини.
Гельмінти
Аналізи крові на виявлення антитіл до гельмінтів (аскаридів, лямблій, опісторхів, тощо).
АУТОІМУННІ ЗАХВОРЮВАННЯ