Лабораторія "Новолаб" з першого дня війни підтримує нашу армію та народ і долучається до багатьох ініціатив, а також благодійних зборів.
Разом до перемоги!
ЗСУ кожного дня захищають нас та нашу країну від російських загарбників, ризикуючи своїм життям. Тому на сьогоднішній день, головним пріоритетом будь-якої української компанії є надання допомоги та підтримка наших воїнів.

З початку війни, Лабораторія "Новолаб" активно підтримує українську армію та нашу народність, приєднуючись до найважливіших ініціатив українських фондів. Ми віримо, що разом здатні зробити все та зовсім скоро ми переможемо!

Крокуємо до перемоги разом!
Лабораторія "Новолаб" постійно надає підтримку ЗСУ, організовує благодійні акції та подарувала вже 12 автомобілів для виконання нашими військовими бойових завдань.
Слава ЗСУ!
Також на добровільній основі ми перерахували більше 300 000 гривень різним благодійним фондам на потреби ЗСУ. Крім того, ми постійно реагуємо на запит від лікарень регіону, тому за час повномаштабної війни ми переказали медичним закладам регіону багатофункціональні ліжка, інвалідні крісла, засоби індивідуального захисту та ін.
Разом до перемоги!
На території Уманської міської лікрані лабораторія "Новолаб" разом з партнером МЛДЦ "Вікторія" побудували сучасний дитячий майданчик.
Обіцяємо допомагати і надалі!
Дякуючи кожному нашому клієнту ми маємо змогу донатити та відгукуватись на потреби військових!