10017
Ентеробіоз (зішкріб)
час виконання: 1 день
Підготовка:
Мазок-відбиток виконують вранці після нічного сну. Перед дослідженням не купати дитину/ не підмивати. Вимити руки з милом. Підготувати предметне скло і відрізок (2 см на 4 см) клейкої стрічки (скотч). Вкласти дитину на бік або укласти животиком на свої коліна. У праву руку взяти підготовлений відрізок клейкої стрічки. Першим і другим пальцем лівої руки розвести сідниці дитини. Пальцями правої руки приклеїти відрізок клейкої стрічки до складок навколо заднього проходу дитини на кілька секунд. Зняти клейку стрічку з шкіри і щільно приклеїти (без бульбашок повітря) на предметне скло.

Опис аналізу:
Ентеробіоз - ураженням людського організму гельмінтами – гостриками. Даний аналіз призначається для ефективного виявлення зараження вже при першій здачі біоматеріалу.
Проте, для повного виключення наявності ентеробіозу у пацієнта рекомендовано зробити від 2 до 4 аналізів, з дводенними перервами між ними. При виявленні гостриків рекомендується провести аналогічний аналіз для всіх членів сім'ї.

Ціль:

Аналіз є обов'язковим при оформленні на стаціонарне лікування; при вступі до дитячого садка, школи, спортивної секції; при первинному огляді вагітної жінки.