10270
Жіночі гормони - Лютеїнова фаза (ФСГ, ЛГ, Прогестерон) - комплекс
Строк виконання: 2-3 дні
Підготовка:
1. Аналіз проводиться вранці натщесерце (не вживати їжу впродовж 8 годин, можна пити тільки негазовану воду). Жінкам здавати матеріал на 3–5 день циклу;
2. За добу до обстеження не рекомендовані фізичні навантаження та вживання алкоголю.
3. Не палити протягом 2-х годин перед забором крові, уникати стресу, впливу етилового спирту.
4. Рекомендовано 30 хвилин відпочинку перед забором крові.
5. Повністю припинити (після узгодження з лікарем) прийом лікарськихх препараті протягом 24 годин перед дослідженням.
Важливо: узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

Опис аналізу:
Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) - Призначається для встановлення причин безпліддя, невиношування вагітності; діагностика олігоменореї та аменореї; при дисфункціональних маткових кровотечах; для діагностики ендометріозу, полікістозу яєчників; при затримці статевого дозрівання та росту; для встановлення причин хронічного запалення внутрішніх статевих органів; з метою контролю ефективності гормонотерапії, тощо.

Лютеїнізуючий гормон (ЛГ) - Визначення лютеїнізуючого гормону, що стимулює секрецію статевих гормонів. У жінок ЛГ регулює процес овуляції, у чоловіків - контролює сперматогенез.

Прогестерон – це стероїдний гормон. Виробляється він у організмах обох статей у яєчниках і яєчках, відповідно. Незначна його кількість виробляється наднирковими залозами. В основному його функція пов'язана зі статевою сферою.
Часто про нього говорять, як про гормон вагітності: він готує ендометрій матки до закріплення яйцеклітини після її запліднення і подальшого виношування дитини.

Показання:
Діагностика причин порушення менструального циклу, ендокринного безпліддя.