10206
Комплекс «Зайва вага»
Строк виконання: 2 день
Підготовка:
1. Аналіз проводиться вранці натщесерце (не вживати їжу впродовж 8 годин, можна пити тільки негазовану воду).
2. За добу до обстеження не рекомендовані фізичні навантаження та вживання алкоголю.
3. Не палити протягом 2-х годин перед забором крові.
4. Рекомендовано 30 хвилин відпочинку перед забором крові.
5. За добу до забору крові припинити вживання лікарських препаратів (по узгодженню з лікарем).

Опис аналізу:
Причин появи зайвих кілограмів може бути дуже багато і визначити їх зможе тільки кваліфікований лікар, який встановить діагноз на основі усіх необхідних досліджень.
Лабораторія "Новолаб" пропонує спеціальний комплекс аналізів "Зайва вага", який включає:
- ТТГ,
- Т4 вільний,
- Глікований гемоглобін,
- Індекс інсулінорезистентності.

ТТГ
Визначення тиреотропного гормону (ТТГ) – основного регулятора функції щитоподібної залози. Призначається для діагностики захворювань щитоподібної залози (гіпотіреозу, гіпертіреозу); при затримці розумового та статевого розвитку у дітей; для визначення причин безпліддя; з метою контролю лікування гормональними препаратами.

Т4 вільний
Визначення загально тироксину – амінокислотного тиреоїдного гормону. Призначається для діагностики захворювань щитоподібної залози; з метою аналізу перебігу гіпотіреозу та тиреотоксикозу; при дифузному зобі; при наявності зниженого/ підвищеного рівня ТТГ.

Глікований гемоглобін
Визначення глікованого (глікозильованого) гемоглобіну — стабільного комплексу глюкози і гемоглобіну, який відображує вміст цукру у крові за певний час (близько 3-х місяців). Призначається для ранньої діагностики цукрового діабету; для довгочасного моніторингу перебігу цукрового діабету; при обстеженнях вагітних жінок (на наявність прихованого діабету); з метою контролю лікування цукрового діабету.
Дослідження проводиться на високоякісному апараті Tosoh G-8 виробництва Японії, в основі роботи якого - метод іонообмінної хроматографії («золотий стандарт» якості вимірювання глікованого гемоглобіну). Коефіцієнт варіації - менше 2%

Індекс інсулінорезистентності (Глюкоза, інсулін, індекс HOMA, CARO)
Визначення резистентності до інсуліну шляхом оцінки рівней глюкози та інсуліну натщесерце та розрахунку індексу інсулінорезистентності. Інсулінорезистентність – не сприйняття клітинами та тканинами організму ефектів інсуліну, недостатнє засвоєння глюкози.