ПРО НАС
Єдина в регіоні сучасна медична лабораторія «Новолаб» в місті Умань.
Виконуємо більше 300 найбільш необхідних аналізів. Наша місія - надати можливість жителям Умані і регіону отримувати якісне обстеження завдяки використанню сучасних технологій. Лабораторія має ліцензію на медичну практику відповідно до наказу МОЗ України 21.02.2019 № 430. Саме у нас створені комфортні умови для перебування пацієнтів та забору біологічного матеріалу.
Чекаємо на Ваш візит!
НАШЕ ОБЛАДНАННЯ
Технічне оснащення нашої лабораторії відповідає високим міжнародним стандартам та є одним з передових у своєму роді.
ABX Pentra С 400
(Виробник Франція)
Аналізатор Pentra С400 є повністю автоматизованим біохімічним аналізатором, в якому використовуються колориметричні, турбідиметричні і потенціометричні технології дослідження.
Tosoh AIA-900
(Виробник Японія)
Аналізатор імунофлюоресцентний Tosoh AIA-900 (Японія) забезпечує повністю автоматизований цикл дослідження, починаючи від моменту подачі проб у первинних пробірках на борт аналізатора і закінчуючи виведенням результатів дослідження.Виконує всі види імунохімічних досліджень (витамін D, гормони, онкомаркери, маркери анемії, маркери серцево-судинних захворювань та інших).

Siemens IMMULITE 2000 XPi
(Виробник Німеччина)
Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IMMULITE 2000XPi з доведеною надійністю і найширшим автоматизованим меню імуноферментних тестів.
EXIAS e|1 Analyzer
Tosoh HLC-723 G8
(Виробник Австрія) Аналізатор EXIAS e|1 - це електролітна система, призначена для in-vitro вимірювання рівнів Na+, K+, Cl-, Ca2+, а також pH і Hct у повній крові, сироватці та плазмі.
(Виробник Японія) Tosoh G-8 є високоефективним рідинно-хроматографічним аналізатором глікозильованого гемоглобіну. Іонообмінна хроматографія є золотим стандартом якості для вимірювання HbA1C. G8 забезпечує пряме визначення стабільного HbA1C з менш ніж 2% похибки. З використанням іонообмінної колонки результати не залежать від наявності різних варіантів гемоглобіну або похідних гемоглобіну.
АВХ Yumizen H500
(Виробник Франція)
5-Diff гематологічний аналізатор Yumizen H500 призначений для забезпечення швидкого і повного гематологічного аналізу, завдяки якому лікар має можливість своєчасно призначити відповідне лікування пацієнтові.
Selectra Pro M
(Виробництво Нідерланди)
Автоматичний аналізатор для клінічної хімії Selectra Pro M
завоював міцну світову репутацію надійного та точного пристрою. Selectra ProM відрізняється компактним дизайном та інтерфейсом оператора, який є найкращим у своєму класі.
Міжнародний стандарт якості!
Лабораторія «Новолаб» успішно пройшла програму зовнішньої оцінки якості лабораторій - RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme, Велика Британія) з імунохімії та гематології; отримала Міжнародні сертифікати якості.
RIQAS - одна з найбільших у світі програм зовнішньої оцінки якості лабораторій. У цих програмах беруть участь більш ніж 32 000 лабораторій у 123 країнах світу. Маємо чим пишатися! Плануємо й надалі активно розвиватися для вас!
Правила поводження клієнта в лабораторії
Загальна підготовка
1
Отримати направлення від лікаря або самостійно обрати
дослідження
На нашому сайті ви можете знайти повний перелік аналізів та їх цін, а також детальну інформацію щодо підготовки до досліджень
2
Підготуватись до аналізу
Зверніть увагу на те, що для кожного аналізу існують свої правила підготовки.
Загальні правила дослідження венозної крові: важливою умовою для лабораторних досліджень є здавання крові натщесерце (голодування протягом 6-12 годин). У день дослідження можна випити невелику кількість води. За 6-12 годин до дослідження слід уникати прийому алкоголю, паління, обмежити фізичну активність.
3
Прийти до нашої лабораторії або забірного пункту. Здати біоматеріал.
4
Забрати результати аналізів
Після здачі аналізу Вам повідомлять, коли можна забрати результати досліджень та як перевірити їх онлайн
Більше 300 дослідженнь, що виконуються у місті Умань!
Пропонуємо нашу спеціальну послугу
"Термінове виконання"! Здайте аналізи та отримайте результати того ж дня за додаткову оплату (тільки місто Умань, вул. Шевченка 50).

Телефонуйте:
+38 (068) 604 78 78