10308
Мепівакаїн, специфічні IgE
Строк виконання: 3 дні
Підготовка:
1. Аналіз проводиться вранці натщесерце (не вживати їжу впродовж 8 годин, можна пити тільки негазовану воду).
2. За добу до обстеження не рекомендовані фізичні навантаження та вживання алкоголю.
3. Не палити протягом 2-х годин перед забором крові.
4. Виключити антигістамінні препарати за 3-4 доби напередодні дослідження.

Опис аналізу:


Метою цього дослідження є виявлення алергічної реакції на мепівакаїн (с88) шляхом кількісного визначення в крові специфічних антитіл, імуноглобулінів класу E, які з'являються при наявності такої алергічної реакції.

Мепівакаїн, що належить до місцевих анестетиків амідного типу, відомий своєю потужною та швидкою дією. Він застосовується для проведення різних видів анестезії, включаючи термінальну, інфільтраційну та провідникову анестезію, а також в стоматології для інтубації трахеї та ендоскопічних досліджень, таких як бронхоскопія та ФГДС.

Варто знати, що алергічні реакції на місцеві анестетики поділяються на два типи: тип I, який є негайним і зазвичай відбувається протягом кількох секунд або хвилин, і тип IV, який опосередковується Т-клітинами і зазвичай виникає через 24-72 години. Найбільш небезпечними є реакції I типу, оскільки вони можуть призвести до розвитку кропив'янки, ангіоневротичного набряку Квінке та анафілактичного шоку. Реакція типу IV проявляється локальним набряком або алергічним контактним дерматитом.

Просимо звернути увагу, що даний тест визначає тільки можливий розвиток алергії 1-го типу (гіперчутливість негайного типу). Крім того, необхідно пам'ятати, клінічний прояв алергічних реакцій виникає тільки при повторному введенні алергену(період сенсибіліза). Негативний результат тесту не може дати гарантії відсутності алергічної реакції.

Показання:
• оцінка ризику виникнення негайних алергічних реакцій на мепівакаїн;
• визначення причин розвитку алергічних реакцій.