COVID-19

Згода пацієнта для проведення
дослідження на Covid-19

Я, (пацієнт/законний представник пацієнта) повідомлений та надаю згоду, що відповідно до вимог діючого законодавства України вищевказані персональні дані та результати лабораторних досліджень мої/або особи якої я представляю інтереси/ можуть бути передані до Центру Громадського здоров'я МОЗ України з метою подальшої передачі даних ЦГЗ до Міністерства цифрової трансформації України задля припинення самоізоляції в сервісі «Дій вдома» та лабораторного центру МОЗ України за адміністративно-територіальною належністю.

Я підтверджую, що перед проведенням процедури взяття біологічного матеріалу, одержав (-ла) від уповноваженого працівника ПП «НОВОЛАБ» повну та достовірну інформацію щодо замовленого мною тестування біологічного матеріалу з метою виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 у т.ч. був (-ла) попереджена про наступне:

Важливо! При наявності симптомів (підвищена температура, кашель, задишка, нездужання) необхідно звернутися до свого сімейного лікаря для подальшого дообстеження та постановки діагнозу, а також провести повторне тестування на коронавирус SARS CoV-2 через 7 днів.

Важливо! Результати призначені тільки для клінічного використання. Негативні результати не можуть виключати COVID-19. Позитивні результати вимагають подальшого підтвердження (у разі наявності симптомів захворювання). Клінічні рішення повинні прийматися в поєднанні з іншими доказами, такими як симптоми, історія хвороби та інше.

Я проінформований робітниками відділення діагностичного центру та погоджуюсь з ними, що:

- Результати видаються тільки на рецепції ПП «НОВОЛАБ» по пред'явленню Бланка замовлення (звертайте увагу на планову дату виконання досліджень);

- ПП «НОВОЛАБ» не несе відповідальності за своєчасну обробку переданих даних в сервіс «Дій вдома» (моїх персональних даних та інформації щодо результатів мого тестування) Центром Громадського здоров'я МОЗ України та Міністерством цифрової трансформації України.

- ПП «НОВОЛАБ» не володіє та не надає інформацію щодо можливості перетину кордону, таку інформацію Ви можете отримати в Державній прикордонній службі.